Sosyal Medya,

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası ve Çözümü

PaylaşTweetle

İçindekiler

 • 1 Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Nasıl Çözülür?

  • 1.1 Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Formu

   • 1.1.1 Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Formu Soruları

    • 1.1.1.1 Soru 1: Hangi sorunu bildiriyorsunuz?
    • 1.1.1.2 Soru 2: Hangi e-posta adresiyle ilgili sorun yaşıyorsunuz?
    • 1.1.1.3 Soru 3: Lütfen sorunu açıklayın.

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası yeni üye olmaya çalışırken görülen bir hatadır. Instagram’da daha önceden bir hesabınız yoksa ve yeni bir üyelik oluşturmak istediğinizde e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası alıyorsanız, mail adresiniz daha önceden bir sapla ilişkilendirilmiş olabilir. Bu yanlışlığın birçok nedeni olabilmekte olup, asıl konumuz bu olmadığından buna değinmeyeceğiz. Biz sorunu ortadan kaldırmaya odaklanalım.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram’da yeni bir üyelik oluşturmaya çalışırken e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası alan kişiler ne yapacağını bilememekte ve bu sorunun çözümünde uygulayabileceği bir yol aramaktadır. Bu yazımızda bu sorunun nasıl ortadan kaldırılabileceğini ve istediğiniz mail adresiyle üyeliğinizi nasıl oluşturabileceğinizi anlatacağız. En baştan başlayarak adım adım çözümü anlatmaya başlayalım.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Formu

Öncelikle buraya tıklayarak Instagram e-posta sorunuyla ilgili destek alabileceğiniz sayfaya ulaşmalısınız. Burada bir form bulunmakta olup, bu formda yöneltilen sorular cevaplandırılarak Instagram’a iletilmelidir. Instagram yetkilileri E-posta adresinizle ilişkili bir Instagram hesabı varsa ve o hesabın sahibi değilseniz, lütfen bize bildirmek için bu formu kullanın.açıklamasıyla formu ne amaçla doldurduğunuzu da bildirmektedir. Bu formda birkaç soru sorulmakta olup, bunlara nasıl cevap vereceğinizi inceleyelim.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası Formu Soruları

Soru 1: Hangi sorunu bildiriyorsunuz?

E posta adresim zaten kullanımda olduğundan, bir hesaba kaydolamıyorum.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Haber Akışı Modeli Geldi

Soru 2: Hangi e-posta adresiyle ilgili sorun yaşıyorsunuz?

Instagram’a kayıt olmaya çalıştığınız e-posta adresini buraya yazmalısınız.

Soru 3: Lütfen sorunu açıklayın.

Yaşadığınız sorunu genel olarak anlatarak çözülmesini istemelisiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra “Gönder” butonuna tıklayarak formu incelenmek üzere Instagram yetkililerine iletebilirsiniz. En kısa sürede başvurunuz incelenerek mail adresinize bağlı olan hesap kapatılacak ve sizin mail adresiniz boşa çıkarılacaktır.

Instagram e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası ve çözümü konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası ve Çözümü
4.5 (89.66%) 118 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraflarında Renk Düzenleme başlıklı makalemizde instagram fotoğraf düzenleme ve instagram fotoğraflarında renk düzenleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube