Sosyal Medya,

Instagram canlı yayın özelliği

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Resimlerin hikayesi güncellemesinden sonra Instagram artık güncelleme konusunda da çok daha başarılı çözümler sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni bir iddia daha gündeme gelmişti. İddialara göre Instagram’ın Facebook Live benzeri bir Instagram canlı yayın özelliği üzerinde çalıştığı ve uygulamanın kısa süre sonra canlı yayın yapmaya olanak veren yeni güncellemeyi alacağı belirtilmişti. Fakat ortaya atılan bu iddialar ve görsellere rağmen Instagram kanadından konuya ilişkin bir doğrulama olmadığı için canlı yayın özelliği şu an için sadece iddia olarak kalmıştı.

İşte bu durum Instagram tarafından yapılan açıklama ile değişti. Instagram’ın en önemli CEO’larından biri olan Kevin Systrom bir söyleşide açıklama yaptı.  Instagram canlı yayın özelliği de kesin olarak doğrulamış oldu. Zira yapılan açıklamada Kevin Systrom canlı yayın özelliği üzerine çalışma yaptıklarını belirtti. Şimdilik testlerin devam ettiğini de belirtti. Kullanıcılar arasındaki iletişimi ve etkileşimi oldukça arttıracağı düşünülen canlı yayın özelliğinin “Go Insta” olarak kullanılacağını da doğrulayan Kevin Systrom, çıkış tarihi için ise herhangi bir detay vermedi. Sadece testlerinin başlaması bile Instagram canlı yayın özelliğinin kısa bir süre sonra geleceğini kanıtlıyor. Yine de bu konuda resmi açıklamayı beklemek gerekli.

https://www.instatakipci.com/

Instagram canlı yayın özelliği
4.4 (88.59%) 142 votes


Bir önceki yazımız olan Facebook Snapchat Yarışı nı Kızıştırıyor başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Snapchat ve Flash hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özgecan Aslan İçin Siyah Giyme Kampanyası