Sosyal Medya,

Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz?

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’da hemen her gün milyonlarca fotoğraf paylaşımı yapılıyor. Instagram beğeni listesi gün ve saat olarak beğendiğiniz tüm gönderileri kayıt ediyor ve dilediğiniz zaman bakabiliyorsunuz. Yapılan paylaşım oranları o kadar çok artış gösterdiği Instagram’ın son verilerine göre günlük paylaşım sayısı 80 milyon rakamının üstüne çıkmaya başladı. Günlük 80 milyon paylaşım yapılan bir ortamın ne kadar renkli olduğu ise tartışılmaz. Haliyle hemen her gün birbirinden ilginç fotoğraflarla da karşılaşabiliyoruz. Genelde beğeni ile karşılık verilen bu paylaşımlar ise zaman zaman hatta çoğu zaman paylaşımın sayısının oldukça fazla olması nedeniyle arka sıralara da düşebiliyor. Instagram’ın son dönemde bu duruma en gel olmak için yeni bir sistemi olduğunu biliyoruz. Kullanıcıların bu sorununun çözmek için akış yapısını değiştireceğini belirten Instagram henüz yeni sistemin güncellemesini de yayınlamadı. Güncelleme yayınlanmasa da yeni sistem gelene kadar kullanıcıların yaptıkları beğenileri görmeleri de aslında oldukça basit. Bunun için Instagram ayarlarından belli ayarlamalar yapmanız yeterli. Bu ayarlamaları nasıl yaparız daha detaylı bakalım.

Instagram Beğeni Listemizi Nasıl Görüntüleriz?

Daha önce beğendiğimiz fotoğrafların bir listesini görebilmek için öncelikle Instagram hesabımıza girip buradan da “Instagram seçenekleri” kısmını açmamız gerekiyor. Girdiğimiz bu ayar menüsü üzerinden de ise “beğendiğiniz gönderiler” kısmına tıklamanız gerekiyor. Beğendiğiniz gönderiler kısmına tıkladığınız zaman karşınıza bu zaman kadar beğendiğiniz fotoğrafların listesi gelecektir. Yeniden eskiye göre sıralanmış bir şekilde karşınıza gelen listeden geçmiş beğenilerinizi de görüntülemeniz mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz?
4.5 (90%) 238 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraftaki Etiketi Kaldırma başlıklı makalemizde Instagram etiket ayarları, Instagram etiket kaldırma ve Instagram fotoğraftaki etiketi kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Sayfası Nasıl Açılır?