Sosyal Medya,

Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü Sonrası Gelen Yenilikler

PaylaşTweetle

İçindekiler

  • 1 Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü Yeni Yüz Filtreleri
  • 2 Hikayeler Mobil Sürüm Üzerinden İzleme

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram ilgi çeken sosyal medya uygulamalarından biri olma konusunda oldukça başarılı. Genel kullanım oranlarına baktığımız zaman her zaman için üst sıralarda yer almayı başaran sosyal medya devi, bir yandan da yeni güncellemelerine devam ediyor. Son olarak yayınlanan Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü sonrasında ise uygulamanın önemli değişiklikleri ortaya çıktı. Genel performans sorunlarının ve hata gidermelerinin yapıldığı yeni sürümle beraber, önemli değişikliklerde kullanıma girdi. Peki, Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü sonrasında ne gibi değişiklikler kullanıma girdi? Instagram son yenilikler neler?

Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü Yeni Yüz Filtreleri

Bu sürümle beraber gelen ilk yenilik yüz filtreleri oldu. Belli aralıklarla yüz filtreleri için güncellemeler yayınlayan sosyal medya devi, son sürümle beraber efektif bir yüz filtresinin daha yayınını yaptı. Yeni filtreler sayesinde kullanıcıların hava durumlarından yararlanarak efektif bir paylaşım yapması mümkün.

Üzgün ruh halini yansıtmak için sunulan yağmurlu hava, neşeli yüz halini yansıtmak adına güneşli hava ve daha birçok yüz filtresinin kullanılmasını sağlayan yeni düzenlemenin epey bir beğeni topladığını da söylemek gerekiyor. Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü ile gelen önemli ve eğlenceli yeniliklerden biri olsa da tek yenilik yüz filtreleri değişikliği değil. Bunun dışında çok önemli bir değişiklik daha var.

Hikayeler Mobil Sürüm Üzerinden İzleme

Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü sonrasında artık hikayeler bölümünü çok daha işlevsel bir hale geliyor. Sadece uygulama üzerinden görüntülenen ve sadece uygulamalar üzerinden çalışan hikayeler bölümü, söz konusu güncelleme sonrasında Instagram web sürümüne de taşındı. Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü sonrasında gelen yeni özellik ile kullanıcıların mobil web sürümünden Instagram hikayeler paylaşımlarını görüntülemelerine izin verildi.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Restoran Şakası Sosyal Medyayı Salladı

Tabii ki doğrudan web sürüm üzerinden paylaşımların önü açılmadı. Fakat bu konuda da ilk adımın atılmış olduğunu da söylemek gerekiyor. Çok daha başarılı ve çok daha eğlenceli bir hikayeler bölümünün oluşmasını sağlayacak olan yeni güncellemenin şu an yayında olduğunu ve genel hata gidermelerini de içerdiğini eklemeden geçmeyelim. Özellikle güvenlik açıkları konusunda yeni sürümle beraber, çok önemli değişiklikler söz konusu. Bundan sonraki aşamada ne gibi güncellemeler geleceğini de göreceğiz.

Instagram 12.0.0.7.91 Sürümü Sonrası Gelen Yenilikler
4.5 (90.44%) 272 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Albüm Paylaşımları için Orijinal Hal Özelliği Geldi başlıklı makalemizde çoklu paylaşım, Instagram Albüm ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube