Sosyal Medya,

Harun Kolçak Instagram Paylaşımıyla Duygulandırdı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından biri olan Harun Kolçak Instagram hesabından yaptığı paylaşım hayranlarında derin bir hüzün bıraktı. Bir süre önce kanser hastalığına yakalanmış ve ciddi bir tedavi sürecinin içerisine girmişti. Uzun süre boyunca kanser ile verdiği savaşı yeni yeni kazanan ünlü isim dün gelen haberle sevenlerini ise derin bir üzüntüye boğdu. Zira gelen haberlere göre ünlü ismin evinde rahatsızlandığı ve acilen hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Durumunun oldukça ciddi olduğu öğrenilen ünlü ismin bu haberi sevenlerini ver arkadaşlarını ise yasa boğdu. Zira başarılı müzik adamının arkadaşları Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlarla ünlü isme destek verdi.

Bu isimlerden bir tanesi de pop müziğinin sevilen ismi İrem Derici oldu. Harun Kolçak Instagram hesabına durumunu öğrenir öğrenmez Instagram hesabından bir paylaşım yapan ünlü isim yaptığı paylaşımda Harun Kolçak’ın bir fotoğrafını kullanarak “Yastığa kafamı koydum, kalbime batan iğnelerle cebelleşiyorum. Kalk Harun, daha albüm çıkacak, ‘Gir kanıma’ya klip çekeceğiz, kalk dünya tatlısı, kalk da o anne baba yazan dövmeli ellerinden öpelim… Ne badireler atlattın sen, lütfen uyan! ve lütfen dualarınızı esirgemeyin…” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım sosyal medyadan da destek alırken ünlü ismin durumunun hala ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Ünlü ismin durumu ile ilgili olarak ise düzenli olarak bilgilendirme yapılacağı da belirtildi.

Harun Kolçak Instagram Paylaşımıyla Duygulandırdı
4.5 (89.51%) 490 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Çeviri Özelliğini Duyurdu başlıklı makalemizde Instagram Çeviri, Instagram Çeviri güncellemesi ve Instagram güncellemeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Beşiktaş Resmi Instagram Hesabından Şampiyonluk Açıklaması