Sosyal Medya,

Gülben Ergen Semazen Paylaşımıyla Gündem Oldu

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medyanın en çok takip edilen ünlülerinden biri olan Gülben Ergen Instagram hesabından paylaştığı semazen ile en çok konuşulan oldu. Gülben Ergen bir süredir ekranlarda yeni bir projede yer almadı. Ekranlardan uzak kaldığı süre içerisinde genelde sosyal sorumluluk projeleriyle uğraşan ünlü isim tüm bu çalışmaları ise Instagram hesabı üzerinden paylaşarak gündeme gelmeye başladı. Bu şekilde Instagram’ın fenomen ünlülerinden birisi haline de gelen Gülben Ergen Instagram üzerinden son yaptığı paylaşımda ise yeni bir tartışma başlattı.

Zira ünlü isim son paylaşımından Türk müziğinin önemli ismi Ahmet Özkan ile beraber seslendirdikleri bir ilahinin haberini verdi. Fakat ünlü isim bir sonraki paylaşımda ilahinin klibinde semazenlerle beraber dönerken çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaştı. Gülben Ergen’in bu paylaşımı “kadın semazen olur mu?” tartışmalarının yaşanmasına neden olmaya başladı. Ünlü ismin paylaşımına ayrıca “Benim kıymetli dostum Ahmet Özhan’ın ricası başımın, kalbimin üzerinde yer aldı. Birlikte ilk kez bir ilahi okuduk… Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum müzik ve hayat arşivimin en kıymetli düeti oldu…” ifadelerini de eklemesi neden böyle bir çalışma yaptıklarını ortaya koyarken takipçilerinin bir kısmı Gülben Ergen’e destek mesajları yolladı bir kısmı ise eleştiri mesajları gönderdi. Gülben Ergen ise konu hakkında paylaşımlarına devam ederken tartışmalarına katılmamayı tercih etti. Konuya ilişkin diğer paylaşımlar ise Gülben Ergen’in büyük oranda beğeni almasını sağladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Gülben Ergen Semazen Paylaşımıyla Gündem Oldu
4.5 (90.5%) 259 votes


Bir önceki yazımız olan Gökdeniz Karadeniz Instagram Paylaşımı ile Cami Yaptırdığını Açıkladı başlıklı makalemizde Gökdeniz Karadeniz, Gökdeniz Karadeniz Cami paylaşımı ve Gökdeniz Karadeniz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2019