Sosyal Medya,

Facebook Video Deneyimi ni Geliştirecek

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya uygulamaları arasında son dönemde yeni bir yarış başladı. Daha fazla kullanıcı kazanmak için birçok sosyal medya uygulaması arasında yeni yarış başladı. Sonrasında birçok sosyal medya uygulamasının da yeni güncellemeler yayınlayarak daha fazla kullanıcı kazanmaya çalıştığını da söylemek gerekiyor. Bu noktada son dönemde sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlayan sosyal medya uygulamalarından birisi de Facebook oldu. 1,5 milyar kullanıcı sayısını geride bırakan Facebook sosyal medya uygulaması olarak daha fazla kullanıcı kazanmak için sürekli olarak yeni güncellemelerde yayınlamaya başladı. Facebook Video Deneyimi ni geliştireceğini söyledi.

Bu noktada sadece Facebook uygulaması genelinde değil bunun dışında Facebook çatısı altında çalışan Instagram uygulamasının da sürekli güncellendiği de biliniyor. Bu noktada son olarak ise Facebook’un video konusunda bir güncelleme yayınlayacağı da açıklandı. Instagram için video paylaşımı konusunda yeni güncellemeler yayınladı. Bunun hemen ardından ise Facebook Video Deneyimi isimli güncelleme yayınlayacağı da öğrenildi. Söz konusu güncelleme ile beraber ise kullanıcıların paylaştıkları 360 derece videoların yüksek doğruluk ile yeniden düzenleneceği de açıklandı. Yüksek doğruluk ile beraber 360 drece videolarda yaşanan titreme ve karelenme sorunlarının da önüne geçilmiş olacak. Bu konuda henüz Facebook tarafından yapılan açıklamadan başka detay verilmese de kısa bir süre sonra söz konusu güncellemenin yayınlanacağı da açıklandı.

https://www.instatakipci.com/blog/

Facebook Video Deneyimi ni Geliştirecek
4.5 (90.57%) 314 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram ZOOM Güncellemesi Sadece iOS İçin Mi? başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram İOS ve Instagram ZOOM hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  WhatsApp Mesaj Silme Özelliği Neler Sunacak?