Sosyal Medya,

Elçin Sangu Instagram Hesabından Yardım İstedi

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kiralık Aşk adı verilen dizi ile gündeme gelen ünlü oyuncu Elçin Sangu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yardım istedi. Elçin Sangu bir anda beklenmedik bir şekilde ünlüler dünyasına adım atmıştı. Son dönemin en gözde isimlerinden biri haline gelen ünlü oyuncu bir anda yakaladığı ün ile tükenmişlik sendromuna girdiği yönünde haberlere de konu olsa da ünlü oyuncu bu konuda hiçbir açıklama yapmamış ve dizisine de devam etme kararı almıştı. Diziye devam etme kararı almasıyla beraber sosyal medyada da en çok takip edilen ünlü isimlerden biri olmayı başaran Elçin Sangu son yaptığı paylaşımda ise bambaşka bir konu ile gündeme geldi. Zira ünlü isim yaptığı paylaşımda bu kez takipçilerinden yardım istedi.

Instagram hesabı aracılığıyla paylaşım yapan Elçin Sangu söz konusu paylaşımında set ekibinde çalışan bir arkadaşlarına bir süredir ulaşamadıklarını dile getirdi. 1 haftadır arkadaşlarından haber alamadıklarını açıklayan bir paylaşım yapan ünlü isim paylaşımına da “Ekip arkadaşımız Emrah Çakır’a bir haftadır ulaşılamıyormuş. Görenlerin, duyanların 0535 739 44 82 / 0535 721 82 79 numaralı telefonlardan ailesine ulaşmaları rica olunur. Fotoğrafın altına yorum yapmak yerine lütfen olabildiğince paylaşıp yayalım…” ifadelerini ekledi. Elçin Sangu’nun bu paylaşımına sosyal medyadan da büyük ilgi gösterilse de kayıp olan set çalışanına ise hala ulaşılamadığının da bilgisi verildi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Elçin Sangu Instagram Hesabından Yardım İstedi
4.5 (89.91%) 438 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Beğeni Listesi Nasıl Görüntüleriz? başlıklı makalemizde Instagram beğenilen fotoğraflara bakma, Instagram püf noktaları ve Instagram’da beğenilen fotoğraflar hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Canlı Yayın Özelliği Ülkemizde Kullanılabilir Hale Geldi