Genel,

Cep Telefonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey

Hepimiz cep telefonları bugün daha iyi anlamak gerekir. Aslında biz iş için onlara ihtiyacımız var, oyun ve aile ile temasa kalmak için. Zamanla bu noktada, hiçbir zaman iletişim dışında olabilir. Cep telefonları hakkında bilgi edinmek için, bu makaledeki uzman tavsiyesine göz atın.

Cep telefonunuzu zayıf veya sinyal olmayan alanlarda kullanmaya çalışmayın. Telefonlar daha zayıf sinyallere erişmeye çalışırken daha fazla güç kullanır. Telefonu kullanıp kullanmadığını fark etmez. Sadece bu alanlarda üzerinde bırakarak tamamen birkaç saat içinde cep telefonunuzun pil ömrünü drenaj olabilir.

Bu cep telefonları yaş gibi hız kaybetmek eğilimindedir unutmayın. Yazılımın güncellenmesi, telefonun çalışmasını sağlamak için yardımcı olacaktır. Sorun, yeni telefonlar sonunda daha güçlü güncellemeler ile ortaya olmasıdır.

Kullanılmış bir cep telefonu satın alırken, kimden satın aldığını bildiğinizden emin olun. Sadece garanti çeşit ile satın geri olacak saygın bir şirketten satın almayı düşünün. Telefon arızalı ise bu sizi koruyacaktır. Bir bireyin satın alırsanız, herhangi bir para vermeden önce telefon dışarı deneiyorsanız düşünün.

Bir sonraki telefonunuz için hazır olduğunuzda, düzenli mağazalarda telefonları karşılaştırmak ve kontrast emin olun. Farklı modellere bakarak birkaç saat yatırım yapın ve özelliklerini test etmeyi unutmayın. Bu yöntemi kullanacak olduğunuzda seçtiğiniz ile mutlu olmak çok daha muhtemeldir.

Kesinlikle bir satın almadan önce gerçekten bir akıllı telefona ihtiyacınız emin olun. Smartphones para çok maliyet, ama onlar Buck için büyük bir patlama sağlamak. Sorun, gerçekten sadece sorun gelir ile arama yapabilirsiniz. Bu sadece harika bir seçim olmayabilir.

Eğer bir akıllı telefon varsa, her birkaç günde tamamen kapatmak için iyi bir fikirdir. Sadece güç ve sonra tekrar açmak için birkaç dakika sürer. Bu, gereksiz verilerin belleğinizi temizlemeniz ve telefonunuzun daha optimum şekilde çalışmasını sağlamak için yardımcı olacaktır.

Cep telefonları tarafından üretilen radyasyon beyin tümörlerine ve diğer sağlık sorunlarına neden olabilir inanmak için bir neden vardır. Bu doğru olduğunu doğrudan kanıt olmadığı halde, üzgün daha güvenli olmak daha iyidir. Her zaman, telefonunuzu hoparlöre yerleştirin veya bir mikrofonlu kulaklık takın.

Eğer her zaman cep telefonu belirli bir marka sadık bir müşteri iseniz, diğer seçenekleri ile deney korkmayın. Belirli bir arayüz veya ekran düzeni alışkın olabilir iken, açık bir zihin tutun. Telefonlar diğer türleri bir göz alarak işlevselliği yepyeni bir dünya açabilir.

Telefonunuzda film veya müzik akışı yapmayın. Veri ödeneği yiyor. Gerekiyorsa, veri bağlantınızı kullanmak yerine bir WiFi konumuna bağlanın. Bu hala bakmak veya istediğiniz şeyleri dinlemek için izin verecektir, ancak büyük bir masraf almak yerine muhtemelen ücretsiz olarak bunu yapmak mümkün olacak.

Eğer cep telefonu ile fotoğraf çekmek istiyorsanız, zoom kullanarak Leery olun. Kameranın yaptığı şekilde yakınlaştırmaz. Sadece bulanık bir görüntü ile sonunda olabilir. Bunun nedeni, aslında görüntüye yakınlaşmak yerine pikselleri büyütür.

Birleşik Devletler Başkanı bile cep telefonuna güvenini kabul etti. Onun adına cihaz hakkında tüm bilmek başkalarını ödeyebilir iken, sizin işiniz tüm yapabilirsiniz öğrenmek için. Cep telefonunuzun sizin için neler yapacağını anladığınızda, bunu yapabilirsiniz.