Sosyal Medya,

Biray Dalkıran Instagram Hesabından Açıkladı

PaylaşTweetle

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Biray Dalkıran Instagram hesabından dizi ile olan durumunu değerlendirdi. Bir dönemin en beğenilen dizilerinden biri olan “Kanıt” dizisi gerçek suç dosyalarından oluşturulmuş olan senaryosuyla kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenilmeye başlanmıştı. Suç dünyasını farklı bir şekilde ele alan dizi, uzunca bir sürede ekranlarda yer almayı da başarmıştı. 100 bölümün üzerinde bölümü yayınlanan dizinin reyting rakamları da bir hayli yüksekti. Tüm reyting rakamlarına ve başarı oranlarına rağmen ise dizinin bir anda bitirilmesine karar verildi. 100 bölümden sonra alınan bu karar ise şok etkisi yaratmıştı. Zira sevilen dizi yüksek izlenme oranlarına rağmen veda kararı almıştı.

Ekranlara veda eden dizinin yayın hayatını sonlandırma nedeni de bir türlü açıklanmazken uzunca bir süre sonra dizinin yönetmenin de bir sosyal medya paylaşımı gelmişti. Yapılan Instagram paylaşımında ünlü isim Biray Dalkıran yeniden dizi çekimlerine başladıklarını belirten bir paylaşım yapmıştı. Hatta yapılan paylaşımlara göre ünlü isim ikinci bölümü de çektiklerini duyurmuştu. Fakat Biray Dalkıran tarafından son yapılan Instagram paylaşımı dizinin sevenlerini üzdü. Zira “Kanıt” dizisinin yeni versiyonunda artık Biray Dalkıran’ın yer almayacağı garantilenmiş oldu. Ünlü yönetmen haberi kendi Instagram hesabından verirken konuya ilişkin ise her hangi bir açıklama yapmadı. Sadece çekimlere artık devam etmediğini ve kendisinin dizi ile bir bağlantısı kalmadığını dile getiren ünlü ismin daha sonra gelen sorular içinde her hangi bir açıklama yapmamayı tercih etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/begeni

Biray Dalkıran Instagram Hesabından Açıkladı
4.4 (88.7%) 368 votes


Bir önceki yazımız olan Instagram Direk Paylaşım Özelliği Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Instagram Direk Paylaşım, Instagram Direk Paylaşım güncellemesi ve Instagram Direk Paylaşım iOS hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Facebook Twitter Youtube

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen Semazen Paylaşımıyla Gündem Oldu