Genel,

Bakırköy Kombi Servis

Bakırköy kombi servisi Firmamız hizmeti vermeye 18 yılı aşkın süre ilkin adım atmıştır. Bu evre içinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Bakırköy kombi servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz kombi servisleri olarak müşterilerinin tüm problemlerine çözüm üretmekte ve Bakırköy kombi servisi davet merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Bakırköy Kombi servisi İstanbul şeklinde büyük bir şehrin hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette kombi teknik servisi, bakımı ve montajı benzer biçimde birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kombi teknik servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Bakırköy kombi servisi

Olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran uygulaman kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır. Firmamız kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza yok etme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 senelik garanti imkânı sunulmaktadır.Bakırköy Kombi servis hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında cevap veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

Bakırköy kombi Servisi Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir. Bakırköy Kombi servisi İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşmak mevzusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan otuz dakika önce müşteriyi telefon ile arayıp data vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Benzer biçimde sorular ortadan kalkmış olacaktır. Firmamız kuruluşundan itibaren bakırköy kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı mevzularında hizmet vermektedir.

Bakırköy kombi Servisi Merkezi kombi bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.bakırköy kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunmuş olduğu andan itibaren call center sayesinde data aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.

Bakırköy kombi Servisi Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere doğal olarak tutulmaktadırlar. Firmamız bakırköy kombi Servisi Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize hususi servis hizmeti vermektedir.