Genel,

Arnavutköy Kombi Servisi

Kombi servisi hizmeti veren firmamız 12 yıllık tecrübesiyle güncel teknolojiyi tecrübesiyle birleştiriyor. Kombi servis araçlarıyla aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti sağlıyoruz

Günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, yoğuşmalı, bacalı kombiler, duvar tipi kazanlar, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların fabrika garanti süresi bitiminde Kombi Servisi, bitiş sürecinden sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir.

Arnavutköy Kombi Servisi hizmeti verilen bu tip cihazlar, kombi periyodik bakımı yapılmadığında bir süre sonra içerisinde bulunan genel parçaları yıpranmaya ve küçük çaplı aksaklıklar çıkarmaya başlarlar. Kombi Servisi bu sebepten ötürü arıza ışığı veya performans düşüklüğü gözlendiğini tespit etti. İşte bu durumlarda Kombi Servisi ihtiyaç duyulduğu anda, kendi bünyesinde kurmuş olduğu eğitimli, deneyimli ve dürüst kombi servisi teknisyenleri sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kombi Servisi teknisyenleri cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden, kombi servisi gezici araçlarında bulundurulan kombi servisi parçalarıyla kısa süre içerisinde kombinizin onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize kombinizi çalışır durumda teslim eder.

Günümüz şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu iş güven ve bilgi işidir, bu nedenle arızalanan cihazlarınız için kombi servisi çağırmadan önce, arıza için aramış olduğunuz kombi servisi firmasının ne kadar yeterli olup olmadığını konuştuğunuz kişinin bilgi ve birikimleri neticesinde öğrenebilirsiniz.

Kombi Servisi olarak ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler yaşanmasına neden olmaktadır. Bu sebeple kombiniz de oluşan arıza için çağıracağınız kombi servisinin işini bilen eğitimli teknisyenlere sahip olduğundan emin olunuz..

Kombi Servisi olarak siz saygıdeğer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknisyenlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, kombilere olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

Kombi servisimiz arıza bildirimlerini kombi servisi çağrı merkezinde toplayarak, bölgelerinde bulunan mobil kombi servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde kombinizde oluşan probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.

Dikkat ettiğimiz hususlardan biri de alınan kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı çağrılarına en kısa sürede yanıt verebilmektir.

Kombi servisimiz yerinde ve hızlı kombi servis hizmeti vermektedir. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri hizmeti verdiğimiz markalar arasında Airfel Kombi Servisi, Alarko Kombi Servisi, Arçelik Kombi Servisi, As Royal Kombi Servisi, Auer Kombi Servisi, Aura Kombi Servisi, Baykan Kombi Servisi, Baymak Kombi Servisi, Beko Kombi Servisi, Beretta Kombi Servisi, Bosch Kombi Servisi, Buderus Kombi Servisi, Carrier Kombi Servisi, Demirdöküm Kombi Servisi, Dolcevita Kombi Servisi, ECA Kombi Servisi, Etna Kombi Servisi, Fellini Kombi Servisi, Ferroli Kombi Servisi, Isısan Kombi Servisi, İhlas Kombi Servisi, İmmergas Kombi Servisi, Kiturami Kombi Servisi, Lambert Kombi Servisi, Protherm Kombi Servisi, Süsler Kombi Servisi, Termodinamik Kombi Servisi, Termoteknik Kombi Servisi, Vaillant Kombi Servisi bulunmaktadır. Firmamız Kombi Servisi hizmetini İstanbul Avrupa Yakası’nda 70 ilçeye ve tüm semtlerine sağlamaktadır.

Kombi Servisi hizmeti ödemelerini isterseniz peşin isterseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.